این سیستم ها ممکن است در جایی که محدودیت های آب وجود دارد اجباری باشد. این شیر باعث جلوگیری از برگشت فشارشده و در نتیجه اثرات مخرب فشاربالای سیستم را از بین می برد. 1. هنگام استفاده از سمپاش فوگر از ماسک و لباس مخصوص استفاده کنید. قطع ناخن انگشت عقب پای خروس در جوجهکشی برای عدم صدمه به مرغها هنگام جفتگیری. آوای خلیج فارس برای سازگاری با محیط زیست بومی منطقه به شکل ستاره دریایی طراحی شده است. مرغداران می توانند با تجهیزات مختلف و به شکل اتوماتیک دمای سالن مرغداری را کاهش و یا افزایش دهند. یکی دیگر از روش های بسیار مؤثر برای خنک سازی سالن مرغداری استفاده از پدهای سلولزی و هواکش میباشد. ورم پستان (Mastitis) ورم پستان یکی از بیماری های شایع در گاو شیری بوده و مشکلات جدی اقتصادی در گله ایجاد می کند و همچنین یك بیماری پیچیده و پرهزینه است .كاهش تولید شیر،كاهش كیفیت شیر،هزینۀ كارگر اضافی، افزایش نرخ جایگزینی گاو،هزینۀ دامپزشك و هزینه های درمان همه اهمیت كنترل موثر بیماری را تقویت می كنند.
 
بیماری های نشاء و مدیریت آنها بیماری های نشاء : دمای گرم و رطوبت بالای گلخانه ها شرایط بسیار مناسبی برای رشد و توسعه بیماری های گیاهی است. عدم تناسب بین میزان فشار و دبی آب خروجی از واتر جت صنعتی و نوع عملیات و ناکافی بودن آنها موجب می شود عملیات به درستی انجام نشده یا سرعت انجام آن بسیار کند باشد. همچنین ظرفیت خروجی آن از موتورهای معمولی بیشتر است. از این رو استفاده از آن برای نظافت مکان های مختلف از لحاظ تأمین انرژی بسیار مقرون به صرفه می باشد. کوپله پمپ: پمپهای موجود در بازار کوپله فابریک یا کوپله کارگاهی هستند، پمپ کوپله فابریک از توان و راندمان بالاتر و اتلاف انرژی کمتری بهره میبرد. پمپ های پیستونی Interpump بسیار کم جا و کم صدا هستند و قطعات یدکی آن ها نیز در دسترس است. 2- ذرات کثیف و معلق موجود در هوا روی دریچه تایمر قرار می گیرند و عمر تایمر را کم می کنند. در واقع ذرات پودری آب که از این دستگاه ها در هوا منتشر میشوند، برای تبخیر گرمای هوا را جذب میکنند. باید مد نظر داشته باشید که این مدل ها تنها دارای ورود و خروجی ۳/۴ اینچ می باشد و درصورتی که شما می خواهید از خروجی های با سایز بالاتر و تعداد خروجی بیشتر استفاده نمایید گزینه های انتخاب کنترلر مطرح می گردد.
 
سوخت سمپاش مه ساز بنزینی بوده و سم موجود در مخزن سم از طریق یک لوله باریک به خروجی دستگاه (نزدیک خروجی اگزوز) می رسد. 2. به هنگام روشن بودن یا کار کردن دستگاه از سوخت گیری یا ریختن محلول سم درون مخزن خودداری کنید. لزا تلاش برای خنک سازی فضا ها یکی از درگیرهای مهم است که از فضاهای شخصی تا محیط های عمومی و حتی صنعتی رو شامل می شود. تایمر هوشمند آبیاری و به طور کلی تکنولوژی آبیاری هوشمند یکی از ابزارهایی است که در متن همین اختراعات متولد شده است و یکی از نیازهای زندگی بشر امروز را برآورده میسازد. دلایل احتمالی بیماری های نشاء در گلخانه ها پس از کاشت بذر و روییدن دانهال های جوان نگرانی وقوع بیماری ها پیش میآید بیماری ها ممکن است مسری یا غیر مسری باشند. برای جلوگیری از شیوع بیماری ها استفاده از بذر تمیز، مخلوط کاشت سترون ، ظروف استریل و گلخانه ای مناسب با رعایت اصول بهداشتی از موارد ضروری در تولید نشاء به حساب میآید.
 
 
رطوبت نسبی پایین در داخل گلخانه اغلب به کنترل بیماری ها کمک میکند. ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریم - پمپ خانگی استریم - لجن کش استریم - پمپ عمودی استریم - ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد . سیستم های مه پاش با نام های دیگری شامل مه ساز، خنک کننده آبی و رطوبت ساز، دستگاهی ست که طی یک فرایند ساده فیزیکی، آب را به پودر تبدیل کرده و با یک نتیجه لذت بخش باعث خنک شدن هوا و ایجاد رطوبت در محیط می شود. گروه فنی کشاورزی مه آوران صنعت سعی بر این دارد تا در این پست علاوه بر بالا بردن سطح اطلاعات شما در شکست دادن ویروس کرونا هم کمک کرده باشه. جنس فوگرهای آلمانی بسیار عالی و با کیفیت است، به گونه ای که فوگرهای قدیمی آلمانی که چندین سال قبل وارد ایران شده اند همچنان کار کرده و مورد استفاده قرار می گیرند. این کار با نصب گریل روی دانخوریهای ناودانی صورت میگیرد. عملکرد این محصول به این صورت است که محلول مایع درون مخزن به قطرات بسیار کوچک در حد 1 الی 50 میکرو متر تبدیل می شود.